O nás

POMÁHÁME VÁM ZACHRÁNIT VZPOMÍNKY

Vzpomínky jsou to nejcennější, co máte. První krůčky vašich dětí, první školní den, maturita, promoce, svatby, výročí, narozeniny, dovolené, Vánoce, rodinné oslavy… To vše patří mezi nejkrásnější chvíle, které si chcete uchovat navždy, a proto je máte zachycené na fotkách a ve filmech, na videokazetách.

Říká se, že vzpomínky jsou to jediné, co vám nikdo nevezme. Ale… je to tak úplně pravda? Pokud je máte na videokazetách, tak se jednoho dne se stane, že místo důležitých okamžiků vašeho života na obrazovce uvidíte už jen šum. VHS totiž nejsou nesmrtelné a s koncem jejich životnosti se nenávratně ztrácejí i vzpomínky na nich uložené. Řešením je digitalizace VHS a přepis na DVD.

Zachraňte staré rodinné záběry z VHS. Převedeme vaše videokazety v nejvyšší kvalitě na DVD a už nikdy se nebudete bát, že je ztratíte. Obraťte se na nás a darujte svým nejbližším vzpomínky – v digitální formě, která je uchová na desítky let.

Máme přes 10 let zkušeností s digitalizací videa, přepisem videokazet na DVD a převodem filmů z VHS na DVD.
Mezi naše služby patří vše, co se týká DVD, CD a dalších nosičů. Od produkce přes vypalování, kopírování záznamů, digitalizování filmů po obaly a dopravu.


Item added to cart.
0 items -